Şekersiz Karadut Şurubu 1 lt
Şekersiz Karadut Şurubu 1 lt
Karadut Şurubu (Şekersiz) 1 lt

Karadut Şurubu (Şekersiz) 1 lt

Fiyat : 55,00 TL(KDV Dahil)

 Karadut Şurubu (Şekersiz) 1 lt

Çok şifalı şekersiz ekşi karadut şurubu. Limon tuzu (sitrik asit) dışında hiçbir koruyucu, renklendirici vb. katkı maddesi içermez. Potasyum, magnezyum, mangan, selenyum ve beta karoten gibi birçok mineraller ve C, E, K vitaminlerini içeren doğal bir enerji içeceği olmanın yanı sıra bir şifa kaynağıdır.  

NOT: Üreticinin bilgilendirmesine göre, karadut, frambuaz (ahududu) ve böğürtlen şuruplarında sirkeleşme ve şaraplaşmayı önlemek için 100 kg meyve suyuna 1 kg (%1) pancar şekeri katılmaktadır. Çok düşük bir yüzde olduğundan bu şurup teknik olarak "şekersiz" olarak etiketlendirilmiştir. Ancak sıfır şekerli ürün arayanların bu durumu göz önünde bulundurmalarını rica ediyoruz.

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Üreticiyi bizzat yerinde ziyaret edip bilgi aldık

* 20 yılı aşkın geçmişi olan aile geleneğiyle üretilmiştir
* Şeker içermez

* 1:1 ya da 1:2 oranında sulandırılarak kullanılır
* Limon tuzu (sitrik asit) dışında hiçbir katkı maddesi içermez

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Karadut ve Sitrik Asit

Karadut ve sitrik asit hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Karadut ve Sitrik Asit maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.