Ahşap Bisiklet Magnet

Fiyat : 4,00 TL(KDV Dahil)

 

Ahşap Bisiklet Magnet

6 farklı renkte, 3mm x 7 x 12 ebatlarında, 3mm MDF kaplamalı sağlıklı ve zararsız ahşap malzemeden bisiklet.

 

Ahşap esaslı MDF levhalar dünyaca kabul edilmiş 3 sınıftan oluşmaktadır. Bu sınıflar, zararlı gaz salınım  miktarı baz alınarak yüksekten aza doğru E2, E1 ve E0 olarak gruplandırılmakta ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından gerekli testler ve deneyler yapılarak belgelendirilir. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, dünyanın pek çok ülkesinde E1 sınıfından daha yüksek bir sınıfa izin verilmemektedir. İnsan sağlığına verdiğimiz önemin bir ifadesi olarak; zararlı gaz salınım miktarının en düşük seviyede olduğu E0 belgeli ahşap malzemeli ürünleri sizlere sunuyoruz.

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler