Apinutriv Şampıan&Saç Bakım Serumu

Apinutriv Şampuan & Saç Bakım Serumu 

İçeriğinde yoğun etkili proaktif bileşikler, özenle seçilmiş doğal bitkisel ekstraktlar, özel organik yağlar, Omega 6 ve 9, hidrolize keratin, amino asitler (21 çeşit), taze arı sütü, propolis ekstrakt, Vitamin E, B6, B12 vardır.  Ankara Üniversitesi TEKNOKENT Bölgesi’nde tamamen bilimsel normlara göre geliştirilmiş ve testler sonucu kalitesi güvence altına alınmış Apinutriv cild bakım ürünlerini halisinden.com güvencesi ile sizlere sunuyoruz. 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.