İva Natura Organik Sertifikalı Ayak Bakım Kremi 100 ml
İva Natura Organik Sertifikalı Ayak Bakım Kremi 100 ml
İva Natura Organik Sertifikalı Ayak Bakım Kremi 100 ml
İva Natura Organik Sertifikalı Ayak Bakım Kremi 100 ml
İva Natura Organik Sertifikalı Ayak Bakım Kremi 100 ml

Ayak Bakım Kremi 100 ml

Fiyat : 49,00 TL(KDV Dahil)

İva Natura Organik Sertifikalı Ayak Bakım Kremi 100 Ml

Anadolu göçebesi Yörüklerin yürüyerek ulaştıkları yaşam alanı olan Toros Dağlarının serin ve korunaklı doğasından toplanmış Toros Kantaronu özleri ile hazırlanmıştır. Organik sertifikalı bu ürün lipozom teknolojisi ile üretilmiştir.

Yörük diyarı yüksek Toros Dağlarından toplanan Toros Kantaronu zengin anti-bakteriyel ve anti-viral içeriğe sahiptir. Ayak derisinin yenilenmesine ve canlılık kazanmasına yardımcı olur.

Kullanımı:

Temiz ellerinize bölgesel olarak emilinceye dek masaj yaparak uygulayınız.

İçeriği:

CALENDULA OFFICINALIS FLOWER WATER*, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, CETEARYL ALCOHOL , CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE, HYPERICUM PERFORATUM OIL ,MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, GLYCERYL STEARATE, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,  , ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, STEARIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, THYMUS VULGARIS EXTRACT, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, AQUA, LECITHIN,GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, SORBITAN OLIVATE.

*From organic agriculture .

79,25 % organic of total. 98,90% natural origin of total .

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.