Babytella Glutensiz Organik Sürülebilir Kakaolu Karışım 350 Gr

Fiyat : 32,50 TL(KDV Dahil)

Babytella Organik Glutensiz Sürülebilir Kakaolu Karışım 350 Gr 

Organik Kakao, organik keçiboynuzu,  organik elma, organik bluberry (yaban mersini), organik fındık, prebiyotik ve C Vitamininden üretilmiş Türkiye'nin ilk ve tek Organik Glutensiz Sürülebilir Kakolu Karışımı.  İki yaş üstü bebekler için ek besindir.  

İçindekiler:

Organik elma suyu konsantresi, organik keçiboynuzu unu, organik keçiboynuzu özü, organik fındık, organik kakao, prebiyotik  ( karahindiba ekstresi), C vitamini, organik yaban mersini (bluberry) parçacıkları.  

Alerjen Uyarısı: 

Glutensiz ürün tebliğine uygundur.  Gluten miktarı ‹ 20 mg/kg.

Muhafazası: 

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.