Beyorganik Organik Bebek Tarhana 500 Gr

Marka : Beyorganik

Beyorganik Organik Bebek Tarhana 500 gr

Organik bebek tarhana.

İçindekiler:

İçindekiler:Organik taze kırmızı biber, organik süzme yoğurt, organik TAM BUĞDAY UNU, organik kuru soğan, organik havuç, organik maydanoz, organik nane, organik ekşi maya.  Dikkat:Ekşi Maya yapımında eseri miktarda deniz tuzu kullanılır.  Ege Bölgesinin ürünlerini içermektedir (Geleneksel kullanımın dışında; tarhanamızı, yaptığınız tüm çorbalara 1-2 kaşık ilave ederek, besleyicilik değerlerini daha üst segmentlere taşırsınız.  Tarhanamızı, yarım saat öncesinden üstünü  bir parmak geçecek şekilde sütün içinde bekletirseniz, yine çorbanızın besin değerlerini kat be kat artırmış olursunuz.  Tuzlu kek ve poğaçalarınıza da yine 1-2 kaşık ilave ederek besin değerlerini katlarsınız.)  Tarhanada  TUZ YOKTUR.

Dikkat:Ekşi Maya yapımında eseri miktarda deniz tuzu kullanılır. 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* Peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* Kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* Kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* Zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.