Dana Sucuk kg (Kütahya)

Fiyat : 75,00 TL(KDV Dahil)

Isıl İşlem Görmüş Dana Sucuk (kg)

Hayvanların alımından üretime kadar her bir süreçte kaliteden ödün verilmeden ve kesinlikle sakatat kullanılmadan üretilen Kütahya Tavşanlı yöresi sucukları. Tarımsal Kalkınma Destek Kurumu sertifikalı açık besi yöntemi ile beslenen yaylım hayvanların sucuk yapmaya elverişli kaliteli tüm eti kullanılarak ısıl işlemle yöntemiyle üretilir. Yağ oranı en fazla % 35'tir. Zararlı katkı maddeleri içermeyen lezzetli ve kaliteli bu sucuklar halisinden.com araştırması farkıyla sofranızda. 

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Üretiminde sakatat kullanılmamaktadır.

* Acı değildir.

* Işıl işlem yöntemi ile üretilmektedir. 

* Hayvanların bonfilelik vb. kaliteli kısımları da sucuğa katılmaktadır.  

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.