Düşük Proteinli Glutensiz Tost Ekmeği 360 Gr

Fiyat : 6,00 TL(KDV Dahil)

 

Düşük Proteinli Glutensiz Tost Ekmeği 360 Gr 

 Mayalı Hane firmasının çapraz bulaşma ihtimalinin olmaması için sadece düşük proteinli ve glutensiz mamüller üreten tesislerinde titizlikle üretilen ve paketlenen düşük proteinli glutensiz tost ekmeği.  PKU HASTALARI GÜVENLE KULLANABİLİR.  ( Düşük Proteinli ürünlerimiz aynı zamanda glutensizdir.  Çölyak Hastaları yiyebilir ama süt, yumurta ve benzeri maddeler; düşük proteinli ürünlerde kullanılmadığı için glutensiz ekmek çeşitlerimizin tadından farklıdır)   

  Sadece düşük proteinli ve glutensiz ürünler üreten firmanın yetkilileriyle görüştüğümüzde ürün içeriğindeki buğday nişastasının çölyak hastaları için sakıncasının olmadığını, glikozsuz ekmekleri normal ekmeklerin tadına yakınlaştırmak için mısır nişastasından çok daha maliyetli olmasına rağmen tercih ettiklerini belirttiler. 

  Ankara Çölyak Derneği'nin ve Çölyakla Yaşam Derneğinin yayınladıkları glutensiz ürünler listesinde Mayalı Hane ekmekleri yer almaktadır.  Düşük proteinli glutensiz tost ekmek halisinden.com güvencesi ile sofralarınızda.  

İçindekiler: 

Glutensiz buğday nişastası, ayçiçeği yağı, şeker, maya, tuz, hidroksi propil metil selüloz, khanthan gum, elma lifi, pancar lifi, pisilyum lifi, kalsiyum karbonat, vitaminler; B1, B2, B6, folik asit, kalsiyum probiyonat.

Besin Değerleri:  

BESİN DEĞERLERİge100
Enerjikcal277
Proteing0,17
Karbonhidratg55,76
Diyet lifg4,83
Yağg4,90
Fenilalaninmg17
Alaninmg16
Glisinmg11
Valinmg8
Lösinmg27
Isolösinmg14
Treoninmg4
Serinmg4
BESİN DEĞERLERİge100
Prolinmg17
Arjininmg5
Aspartik asitmg6
Metioninmg27
Glutamik asitmg7
Lizinmg11
Histidinmg1
Tirozinmg8
Nemg32,39
Külg1,95
Doymamış yağ asitlerig0,48
Tuzg1,66
Şekerg0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ürünlerimiz Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.