Fermente Sucuk Acılı/Acısız (kg)

Marka : ALUÇDAĞI
Fiyat : 80,00 TL(KDV Dahil)

Fermente Sucuk Acılı/Acısız (kg)

Zararlı hiçbir katkı maddesi içermeyen fermente (ısıl işlem görmemiş) GİMDES helal sertifikalı yerli sığır etinden mamul lezzetli geleneksel sucuk. Sodyum Nitrit (E250), Karmin boyası (E120), Aroma artırıcı MSG (E621), Hacim artırıcı, Nem ve yağ tutucu (Soy unu) gibi sucuklarda kullanılan zararlı katkı maddelerinden hiçbirisini içermez. Acılı ve acısız tipleri mevcuttur.

Önemli not: 

Ucuz ithal et, nem tutucu katkı maddesi ve sakatat KULLANILMADIĞINDAN bu sucuk fermente işlemi sırasında ve daha sonrasında saklanırken bir miktar nem ve dolayısıyla ağırlık kaybeder. Bu, normal bir durumdur. Gramaj +/- %3 oynayabilir.

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Helal sertifikalı (Gimdes)

* Yerli sığır eti, iç yağı, baharat karışımı, tuz, baharat ekstratları, dekstroz, sodyum disülfat ve C vitamini içerir.

* Üretiminde sakatat kullanılmamaktadır.

* Acılı tipi çok acı değildir.

* Fermente işleminin ardından kurutma işleminden geçer.

* Katkısız olduğundan dondurucuda saklamanız ve kullanacağınız miktarı kesmeniz önerilir. Donu çözülen ürünü tekrar dondurucuya koymayınız.

* Sağlığa zararlı katkı maddeleri katılmadığından dolayı ürün bekledikçe görüntüsü ve rengi değişme yapabilir, şekli bozulabilir, kuruyabilir, kesildiği zaman dağılma yapabilir. Bu onun doğallığını gösterir. Ilık suda biraz bekletip yıkayıp güvenle tüketebilirsiniz.


Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.