Glutensiz Düşük Proteinli Çikolata Parçacıklı Kek 150 Gr

Fiyat : 8,50 TL(KDV Dahil)

Glutensiz Düşük Proteinli Çikolata Paçacıklı Kek 100 GR

Düşük proteinli un karışımı ile hazırlanan hamuru, düşük proteinli özel süt içermektedir.  İçerisinde özel olarak üretilmiş düşük proteinli çikolata bulunmaktadır.  Normal kek dokusunda ağızda dağılan bir yapısı vardır.  Düşük proteinli diyet uygulayan bireylerin vitamin eksikliğine yardımcı olmak amacıyla B1, B2, B6 ve Folik Asit ile takviye edilmiştir. (100 gr kek günlük ihtiyacın %20‘sini karşılamaktadır.

Düşük proteinli un karışımı ile hazırlanan hamuru, düşük proteinli özel süt içermektedir. İçerisinde özel olarak üretilmiş düşük proteinli çikolata bulunmaktadır.

İçindekiler:

Glutensiz buğday nişastası, Şeker, Bitkisel yağ, %3 Düşük proteinli çikolata parçacığı, Düşük proteinli süt, Pirinç unu, Mısır nişastası, Kabartıcı, (Sodyum Bikarbonat, Sodyum Pirofosfat, Sodyum Difosfat) Kıvam verici (Hidroksi Propil Metil Selüloz), Glukano Delta-Lactone, Gliserin Mono Stearat, Sorbitol, Tuz, Kalsiyum Propiyanat, Vitamin-Mineral (B1, B2, B6, Folik Asit).

Besin Değerleri:    

BESİN DEĞERLERİge100
Enerjikcal395
Proteing0,19
Karbonhidratg52,71
Diyet lifg6,76
Yağg18,9
Fenilalaninmg14
Alaninmg9
Glisinmg13
Valinmg10
Lösinmg28
Isolösinmg13
Treoninmg2
BESİN DEĞERLERİge100
Serinmg4
Prolinmg31
Arjininmg4
Aspartik asitmg9
Metioninmg0
Glutamik asitmg44
Lizinmg10
Histidinmg5
Tirozinmg4
Nemg20,7
Külg0,74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır. 

* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* Peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* Kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* Kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* Zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.