Glutensiz Düşük Proteinli Üzümlü Kek 100 Gr

Fiyat : 8,00 TL(KDV Dahil)

Glutensiz Düşük Proteinli Üzümlü Kek 100 GR

Düşük proteinli un karışımı ile hazırlanan hamuru, düşük proteinli özel süt içermektedir.  İçerisinde çekirdeksiz kuru üzüm bulunmaktadır. Normal kek dokusunda ağızda dağılan bir yapısı vardır. Düşük proteinli diyet uygulayan bireylerin vitamin eksikliğine yardımcı olmak amacıyla B1, B2, B6 ve Folik Asit ile takviye edilmiştir. (100 gr kek günlük ihtiyacın % 20sini karşılamaktadır)

Not: Düşük proteinli un karışımı ile hazırlanan hamuru, düşük proteinli özel süt içermektedir.İçerisinde çekirdeksiz kuru üzüm bulunmaktadır.

İçindekiler:

Glutensiz buğday nişastası, Şeker, Bitkisel yağ, %5 Kuru üzüm, Düşük proteinli süt, Pirinç unu, Mısır nişastası, Kabartıcı, (Sodyum Bikarbonat, Sodyum Pirofosfat, Sodyum Difosfat) Kıvam verici (Hidroksi Propil Metil Selüloz), Glukano Delta-Lactone, Gliserin Mono Stearat, Sorbitol, Tuz, Kalsiyum Propiyanat, Vitamin-Mineral (B1, B2, B6, Folik Asit).

Besin Değerleri:  

  

BESİN DEĞERLERİge100
Enerjikcal379
Proteing0,19
Karbonhidratg52,52
Diyet lifg6,9
Yağg17,1
Fenilalaninmg12
Alaninmg13
Glisinmg12
Valinmg8
Lösinmg25
Isolösinmg12
Treoninmg2
BESİN DEĞERLERİge100
Serinmg3
Prolinmg24
Arjininmg5
Aspartik asitmg54
Metioninmg0
Glutamik asitmg35
Lizinmg14
Histidinmg7
Tirozinmg5
Nemg22,59
Külg0,7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır. 

* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* Peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* Kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* Kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* Zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.