Glutensiz Susamlı Baton Ekmek (3_adet x 300gr)

Fiyat : 30,00 TL(KDV Dahil)

 

 

SİPARİŞ ÜZERİNE TAZE ÜRETİLİR.

 

TESLİMAT SÜRESİ 2-3 GÜNDÜR.

 

Glutensiz Susamlı Baton Ekmek (3 adet x 300 Gr)

 Mayalı Hane firmasının çapraz bulaşma ihtimalinin olmaması için özenle kurulmuş tesislerinde titizlikle üretilen ve paketlenen susamlı baton ekmek.  ÇÖLYAK HASTALARI GÜVENLE KULLANABİLİR. 

  Sadece düşük proteinli ve glutensiz ürünler üreten firmanın yetkilileriyle görüştüğümüzde ürün içeriğindeki buğday nişastasının çölyak hastaları için sakıncasının olmadığını, glikozsuz ekmekleri normal ekmeklerin tadına yakınlaştırmak için mısır nişastasından çok daha maliyetli olmasına rağmen tercih ettiklerini belirttiler. 

  Ankara Çölyak Derneği'nin ve Çölyakla Yaşam Derneğinin yayınladıkları glutensiz ürünler listesinde Mayalı Hane ekmekleri yer almaktadır.  Glutenli ekmeğin tadına yakın aynı zamanda yerken dağılıp parça parça olmayan glutensiz susamlı baton ekmek halisinden.com güvencesi ile sofralarınızda.  

İçindekiler: 

Glutensiz buğday nişastası, Ayçiçek yağı, Şeker, %2,5 Susam, Maya, Tuz, Hidroksi Propil Metil Selüloz, Khanthan Gum, Elma lifi, Pancar lifi, Pisilyum lifi, Kalsiyum karbonat, Vitaminler; B1, B2, B6, Folik Asit, Kalsiyum Propiyonat.

Glutensiz buğday nişastası, Ayçiçek yağı, Şeker, Maya, Tuz, Hidroksi Propil Metil Selüloz, Khanthan Gum, Elma lifi, Pancar lifi, Pisilyum lifi, 

Hava almayacak şekilde ağzı kapalı muhafaza edildiğinde 8 gün raf ömrüne sahiptir.

Besin Değerleri: 

 

BESİN DEĞERLERİ ge  100
Enerji kcal 275
Protein g 3.14
Karbonhidrat g 55.24
Diyet lif g 4.39
Yağ g 6.57
BESİN DEĞERLERİ ge  100
Nem g 32.4
Kül g 2.65
Doymamış yağ asitleri g 0,48
Tuz g 1,66
Şeker g 0
 
 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ürünlerimiz Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler