Humiderm ( Hümik İçerikli Cilt Onarıcı Bitkisel Krem) 50 ml

Humiderm ( Cilt Onarıcı Krem) 50 ml.

İçerdiği doğal humik-fulvik asitler ve biyolojik aktif bileşikler sayesinde cildi onarmaya yardımcı olur.  Çoğu cilt hasarında etkili olabilir.  Tüm cilt tipleri için uygundur.  Ankara Üniversitesi Teknokent Bölgesinde billimsel normlara göre geliştirilmiştir.  Yapısında parafin, paraben ve benzeri zararlı hiçbir kimyasal içermez.  Soğuk sıkım yağlar kullanılmıştır.  Alerjik reaksiyonlar oluşması durumunda kullanımına son verilmelidir.   

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.