Menu
Sepetiniz

200 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Peynir

Marka: ANKARA ÜNİVERSİTESİ Model: SK00136
ANKARA ÜNİVERSİTESİ KAŞAR PEYNİRİ 500 GR Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nin yağı alınmamış sütten tam yağlı olarak ürettiği taze kaşarı çocuklarınız çok sevecek. Kahvaltılarınız değişmezi olacak bu lezzet, Ziraat Fakültesi güvencesiyle katkısız ve koruyucusuz üretilmiştir.  1 kg..
69,00TL
Vergiler Hariç:63,89TL
Marka: ANKARA ÜNİVERSİTESİ Model: SK00134
ANKARA ÜNİVERSİTESİ TAZE PEYAZ PEYNİR 500GR Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden yıllardır değişmeyen lezzet. Az tuzlu, taze beyaz peyniri çocuklarınız çok sevecek. Yumuşak yapısıyla bebekli ailelerin de tercihi olacak. Katkı ve koruyucu kullanılmadan tamamen doğal üretimdir. 1 kg t..
55,00TL
Vergiler Hariç:50,93TL
Marka: HARUNOĞULLARI GIDA Model: SK01778
Mozzarella peyniri, taze olduğu sürece genellikle beyazdır. Ancak, sütünden yararlanılan hayvana veya tazeliğe bağlı olarak sararabilmektedir.Mozzarella peyniri, yüksek yağ oranı nedeniyle yarı-yumuşak bir peynirdir. Bu nedenle özellikle geleneksel olarak günü gününe servisi yapılmaktadır. Anca..
20,00TL
Vergiler Hariç:18,52TL
Marka: HARUNOĞULLARI GIDA Model: SK01785
Ege bölgesinin en meşhur lezzetlerinden birisidir. Kalsiyum, fosfor ve demir yönünden oldukça zengindir. Keçi Peyniri, köylerde yetiştirilen keçilerin sütlerinden orijinal üretim şekline yakın koşullarda imal edilmektedir. Lezzetine hayran olacağınız Keçi Peyniri ürünü yöresel peynirler kategorisi..
25,00TL
Vergiler Hariç:23,15TL
Marka: HARUNOĞULLARI GIDA Model: SK01789
Peynir çeşitleri arasında tüketimi en çok sevilen ürünlerden olan krem peynir seçenekleri yoğun tüketim yapılan sofralarda tercih edilebilecek alternatifler arasında sayılabilir. Eritme peynir olarak da bilinen bu ürünler, markalar tarafından çeşitli peynir türlerinin ısıtılıp eritilmesi yöntemiyle ..
27,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Marka: HARUNOĞULLARI GIDA Model: SK01779
Hatay yöresinin baş rol oyuncusu künefe peyniri tuzsuz peynir olup beyaz renktedir. Yumuşak kıvamıyla ısıtıldığında hemen eriyen çok özel ve sıra dışı bir peynirdir. El yapımı olup en kaliteli keçi ve inek sütünden günlük olarak üretimi yapılmaktadır. Yapısı gereği hiçbir katkı koruyucu maddeyi için..
38,00TL
Vergiler Hariç:35,19TL
Marka: HARUNOĞULLARI GIDA Model: SK01782
    Karadeniz mutfağının olmazsa olmazı mıhlama herkesin gönlünde taht kurmuş bir lezzettir. Mıhlamanın lezzetini peynirin kalitesi belirler. Bu peynir tek başına tüketime uygun olmadığından mıhlamayla bir bütün olarak hafızalara kazınmıştır. Oldukça yağlı olan mıhlama peyniri kolay ..
30,00TL
Vergiler Hariç:27,78TL
Marka: HARUNOĞULLARI GIDA Model: SK01783
Son dönemlerde kahvaltı kültüründeki değişime paralel olarak sofralarda bir çok peynir çeşidi yer almaya başlamıştır. Daha önce özellikle salamura peyniri, beyaz peynir ve kaşar peyniri sofralarda fazla yer bulurken şimdilerden bunların yanına bir çok peynir çeşidi eklenmiştir. Bunlardan biride örgü..
30,00TL
Vergiler Hariç:27,78TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)
whatsapp