Karışık Turşu 1060 ml

Marka : BERRAK
Fiyat : 15,50 TL(KDV Dahil)

Karışık Turşu 1060 ml

Mevsimin en güzel ürünlerinden 10 çeşitten oluşan lezzetli karışık turşu tüm yemeklerinize eşlik edebilir (elbette tek başına turşu yemek isteyenler de atıştırabilir) ve herkes kendi sevdiği turşuyu içinde kolayca bulabilir.

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Mevsiminin en güzel sebzelerinden üretilmiştir

* Bebek mısırdan lahanaya, karnabahardan sarı eriğe, salatalıktan kırmızı bibere, yeşil fasulyeden sarı bibere, havuçtan jalepeno bibere 10 çeşit içerir

* Tuz ve kereviz aroması içerir

* Net ağırlık 980 gr, süzme ağırlık 540 gr

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Turşu 

Turşu ve bu turşuda yer alan salatalık, havuç, karnabahar, biber, fasulye ve erik hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Turşu, Salatalık, Havuç, Karnabahar, Biber, Fasulye ve Erik maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.