Kaya Tuzu Değirmen 200 Gr

Marka : Saygın
Fiyat : 23,50 TL(KDV Dahil)

Seramik Kaya Tuzu Değirmeni 200 gr

 Saygın Doğal ve Gerçek Kaya Tuzu Değirmeni, yüksek kalite % 100 Seramik Öğütücüsü ve doldurulabilir cam ambalajı ile, Doğal ve Gerçek Kaya Tuzunun saf, taze, katkısız lezzeti ile doludur. 

Saygın Doğal ve Gerçek Kaya Tuzu içeriğinde, vücudunuzun sağlıklı çalışması için gerekli olan sodyum oranı yüksektir. Sodyum ile birlikte yüksek miktarda fosfor, kalsiyum, potasyum, demir, magnezyum, çinko, selenyum, bakır, brom, zirkonyum ve iyot içerir. Rafine sofra tuzunda bulunan hiçbir katkı maddesi veya alüminyum bileşenini içermez. İç Anadolu Bölgesindeki tuz ocaklarından özenle seçilen kristal kaya tuzları, kalite standartlarına uygun olarak üretime alınır. Saygın tesislerinde, hijyen kurallarına uygun bir şekilde öğütülerek, kullanıma hazır şekilde paketlenir.

Her tuz, Doğal Kaya Tuzu değildir. Rafine edilmiş tuzların, rafine işlemi esnasında, yüksek sıcaklıklarda kimyasal yapıları bozulur, kalsiyum, potasyum gibi değerli minerallerini kaybederler. Rafine tuz vücutta aşırı su birikimlerine (ödem) sebep olarak, kalp yetersizliğine yol açabilir. Günümüzde kanalizasyon ve sanayi arıtma kimyasallarının göl yada denizlere deşarj edilmesi sonucu, deniz yada göl tuzları da doğallığını kaybetmiştir.

Seramik kaya tuzu değirmeni ve kaya tuzu halisinden.com güvencesi ile sofralarınızda.