Kayısı Çekirdekli Lokum 150 gr

Marka : ADALE

Kayısı Çekirdekli Lokum 150 gr

Glikoz şurubu, yapay tatlandırıcı, kimyasal koruyucu katkı maddeleri kullanılmadan geleneksel yöntemlerle üretilen bu atıştırmalık bademli lokum damaklarınızda ev yapımı eski lokumların tadını verecek. Hediyelik şık ambalaja sahip ağızda eriyen tam lokmalık bu lokumları ister kahvenizin yanında ikram edin ister çocuklarınızın beslenmelerine koyun.

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Katkı maddesi, kimyasal koruyucu, yapay tatlandırıcı ve glikoz şurubu (NBŞ - Nişasta Bazlı Şeker) içermez
* Hediyelik ambalajda
* Ufak boyutlu lokum.


 

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Badem ve Lokum 

Badem ve Lokum hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Badem ve Lokum maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.