Kızılcık Sirkesi 500 ml

Marka : KUTLU
Fiyat : 24,50 TL(KDV Dahil)

Kızılcık Sirkesi 500 ml

Üreticinin kendi bahçesinde ilaç ve kimyasallar kullanmadan ürettiği kızılcık meyvesinin bal ve bulgur kullanılarak geleneksel yöntemlerle fermente edilmesiyle üretilen içilebilir kızılcık sirkesi. Kimyasal katkı ve koruyucu içermez. İçindeki tortusu kalitesinin bir göstergesidir.

Kızılcık sirkesinin içerdiği vitaminler

Kızılcık A, C, E ve K vitaminleri açısından zengindir. Riboflavin ve tiamin gibi hayati önemde maddeler ile yüksek oranda sodyum ve potasyum içerir.

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Bal ve bulgur ile fermente edilmiştir

* Çocuklar bile kolaylıkla doğrudan içebilir

* Hiçbir kimyasal katkı maddesi ve koruyucu içermez

* Tortusu süzülmemiştir

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Sirke ve Kızılcık 

Sirke ve Kızılcık hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Sirke ve Kızılcık maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.