Kombu (Kombucha) Çayı Probiyotik İçecek 3 adet 250 cc.

Marka : MAYAKÖY

Kombu Çayı Probiyotik İçecek 3 adet 250 cc. 

 Kombu Çayı, tatlı ekşi lezzetiyle sağlıklı antik bir içecektir. Pastörize edilmemiştir. Doğal olarak gazlıdır ilave gaz eklemesi mevcut değildir. 1 Kutuda 3 adet 250 cc.lik şişe mevcuttur.

İçeriğinde; Kombu çayı, mevsimine göre organik meyveler (limon, portakal, şeftali, elma gibi) ve baharatlar (kabuk tarçın, zencefil) mevcuttur.  Kombu çayında her hangi bir pastörizasyon mevcut değildir. Bu nedenle zaman içinde tıpkı gerçek yoğurtlarda olduğu gibi tadı değişime uğrar. Gaz çıkışı artar, baloncuklanır köpürür. Doğal olmayan buzlu çaylara doğal bir alternatiftir. 

Çocuklarda pek çok gazlı içeceğin yaratacağı uyarıcı etkisine sahip değildir.  4 yaşından küçük çocuklar ve hamilelerde kullanımı tavsiye edilmez.

Kombu çayı DÜŞÜK GLİSEMİK İNDEKSE sahiptir. İçindeki bakteri ve mayalar şekerle beslenir. Bu yüzden tatlı bir içecek olmasına karşın fermente şeker kana hızla karışmaz. Açlık hissini tetiklemek şöyle dursun tokluk hissi veriyor. 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.