Kurutulmuş Mandalina 20 gr

Marka : QURU
Fiyat : 5,50 TL(KDV Dahil)

Kurutulmuş Mandalina 20 gr

Özel seçilen mandalinaların hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan temiz, hijyenik ve kapalı ortamda kurutulması üretilen kurutulmuş mandalina. Bir öğünde tüketmeniz için kalorisi ayarlanmıştır. Türkiye'nin sahasında en sağlıklı tesisinde patentli kurutma sistemiyle elde edilen bu lezzete alıştığınızda bırakamayacaksınız - Aldığı kaloriyi bilmek isteyenlere...

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Toplam 58 kalori

* Şeker içermez

* Sıfır alfatoksin

* Tek başına ya da kahvaltı gevreği, yoğurt, dondurma, kek, pasta, tatlı, hoşaf, aşure ve daha arzu ettiğiniz tüm gıdalarla beraber tüketilebilir. 

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Mandalina

Mandalina hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Mandalina maddesinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.