Mader Cincik Makarna 125 Gr
Mader Cincik Makarna 125 Gr
Mader Cincik Makarna 125 Gr

Mader Cincik Makarna 125 Gr

Marka : MADER
Fiyat : 10,00 TL(KDV Dahil)

Mader Glutensiz Cincik Makarna 125 gr

İçindekiler:

Glutensiz un, tuz, su.

Glutensiz Makarna Tarifi:  

Yapılışı: Kaynayan tuzlu suya 125 g MADER Glutensiz Cincik Makarnayı ilave ederek 10-12 dakika pişiriniz. Soğuk sudan geçtikten sonra süzünüz. Ayrı bir kapta tereyağı eritiniz, makarnaya ilave ediniz. Arzuya göre üzerine yoğurt, kıyma veya rendelenmiş peynir ilave edilir.

Saklama Koşulları: 

Kuru ve serin yerde saklayınız.  Raf ömrü ambalajın üzerinde yazmaktadır.  Açıkdıktan bir ay içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.  

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Makarna ve Buğday: 

Makarna ve buğday hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Makarna ve Buğday maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır. 

* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* Peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* Kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* Kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* Zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.