Mader Glutensiz Hazır Sade Kek Unu 250 Gr

Marka : MADER

Glutensiz Hazır Sade Kek Unu Karışımı 250 Gr

İçindekiler:

Glutensiz un karışımı (pirinç unu, mısır nişastası, tapioka nişastası, kakao (% 5) kabartıcılar;  (soyum pirofosfat ,soyum bikarbonat)kıvam artırıcılar; (guar gum ), bitkisel lif, şeker, tuz.

Glutensiz Kek Tarifi: 

Malzemeler:
3  yumurta,1,5 çay barağı toz şeker, 1,5 çay bardağı sıvı yağ1,5  çay barağı süt, ½  paket mader kabartma tozu, (1 paket vanilya eklenebilir).

Glutensiz Kek Yapımı:
Derin bir kapta önce şeker ve yumurtalar iyice  çırpılır ardından diğer sıvılar ilave edilip mikser ile 3 dakika karıştırılır, ardından Mader glutensiz  kakaolu kek un ve vanilya ilave edilip iyice  karıştırılır. Hamur kıvamı akışkan olmalıdır.  Hazırlanan kek karışımı kek kalıbına dökülür.önceden ısıtılmış 170 derece ısıtılmış fırında kontrollü şekilde pişirilir.

Muhafazası:

Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.