Mader Glutensiz Tavuk Harcı 80 Gr

Marka : MADER
Fiyat : 18,00 TL(KDV Dahil)

Mader Glutensiz Tavuk Harcı 80 Gr

Bu ürün yalnızca doğal olarak glutensiz ve buğdaysız maddelerden yapılmıştır. Glutensiz ve buğdaysız diet için uygundur.

İçindekiler:

Glutensiz ekmek parçacıklar, tuz, tatlı toz kırmızı biber, kekik, kimyon, soğan, sarımsak, defne, maydanoz, zencefil, zerdeçal.

Yapılışı:

Tavuk butlarını ve diğer kısımlarını Mader Tavuk Harcı'na bulayıp kızgın tavada derin yağda kızartabilirsiniz veya Mader Tavuk Harcı'na bulayıp fırında pişirebilirsiniz. Her türlü et ve tavuk kızartmalarında etli veya tavuklu tencere yemeklerinde Mader Tavuk Harcı'nı kullanabilirsiniz.

Muhafazası:

Kullanana kadar ambalajında kuru ve serin yerde saklayınız. Açıldıktan sonra bir ay içerisinde tüketiniz.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.