Müşteri Yorumları


Sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin değerlendirmelerini sizler için seçtik. Yorumlar tamamen halisinden.com'dan alışveriş yapan gerçek kişilere aittir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Yorumlarınız için:


[email protected] adresine e-posta gönderebilir,

* Google şirket hesabımıza yorum ekleyebilir,

* (538) 857 50 31 numaralı telefona SMS ya da yine bu numaraya ait Whatsapp hesabına yorumunuzu gönderebilir,

* Ekranınızın sağ altında yer alan iletişim kutusuna yorumunuzu bırakabilir,

* facebook.com/halisinden facebook hesabımıza yorumunuzu ekleyebilirsiniz.


Müşterilerimizin yorumları


Merhaba,
Sitenizden almış olduğum ürünlerden memnunum. Kaşar peyniri dolapta dursa bile kısa sürede küfleniyor. Bunu, içindeki katkı maddesinin az olmasına bağlıyorum. Bunun dışında yeşil zeytin daha küçük paketlerde satışa sunulabilir. Ürün çeşitliliği artırılabilir. Örneğin baharat çeşitleri, Doğal yumurta, organik güvercin yumurtası, kuru bakliyat çeşitleri, Dolmalık kurular, kabuklu çiğ kuruyemiş ve farklı peynir çeşitleri eklenebilir.
Teşekkkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Nadir DALLI
23 Şubat 2018

MÜŞTERİ HİZMETLERİ NOTU: Merhaba,
Geri bildiriminiz için çok teşekkürler. Kars’daki kaşar üreticisiyle bugün görüştük. Durumu ilettik. Kaşar yağlı olduğu için kendi buzdolabındaki ürünlerde de bu durumun oluştuğunu, küflü kısım kesilerek kalan kısmın yenebileceğini, ama fazla uzun süre bekletmeden tüketmek gerektiğini söylediler. Eski kaşarda böyle bir sıkıntı olmuyor. Zaten asıl olan peynir eski kaşar olup taze kaşar sonradan insanların daha hafif bir peynir istemesinden dolayı ortaya çıkmıştır. Siyah zeytinde daha küçük ambalajlı ürünlere geçtik. Yeşil zeytinde de bunu yapmayı planlıyoruz. Baharat çeşidi olarak kekik ve ıhlamur; bakliyat olarak kırmızı mercimek ve bulgur, peynir olarak izmir tulum, manyas kelle, olgunlaştırılmış inek ve karışık peynirler var sitemizde. Araştırmalarımız sonunda çok kaliteli organik yumurta da ekledik. %100 müşteri memnuniyeti ilkemizin bir göstergesi olarak istediğiniz üründe kullanabileceğiniz 15 TL’lik bir hediye çeki tanımladık. İyi günlerde kullanın.

Tükettiğimiz her üründe en doğru tercihi bulabilmek gerçekten zahmetli ve zor bir iş. Halisinden.com Türkiye'nin her yerinden katkısız, helal ve lezzetli ürünleri bizim için araştırıp, biraraya getirmiş. Şu ana kadar denediğim ürünler oldukça tatmin edici. Yediklerine önem verenler için mutlaka tavsiye ediyorum.

Ali YAVUZ
23 Şubat 2018

Satmış olduğu ürünlerin helal ve sağlıklı olmasını bu kadar araştıran bir firma bulabildiğim için Allah'a hamdolsun. Günümüzde maalesef bu iki hususa dikkat eden firma sayısı çok az. Sayılarının artmasını temenni ediyorum.Halisinden çalışanlarına selam ve teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı halisinden kazançlar.

Zafer ABACI
19 Eylül 2018


Kaliteyi güven unsuruyla birleştirmiş bir de bunu çok değerli ve ilgili sayın müşteri hizmetleri ile bize hizmet sunan HALİSİNDEN şirketine çok teşekkürlerimi sunarım. Göndermiş oldukları erik kurusunu hiç bir yerde böylesine taze, lezzetli ve hijyenik bulamamıştım. Fiatı için de ayrı bir teşekkür

Neşe D.
4 Ocak 2019


Geçtiğimiz hafta yaklaşık 10 adet ürün satın aldım halisinden.com adresinden gerçekten çok memnun kaldım zamanında kargolama paketleme ürünlerim sağlam tam ve eksiksiz geldi. Öncelikle çok teşekkür ediyorum böyle bizlere doğal katkısız ürünler sunduğu için ve bu güzel ve zamanında kargolama için sizlere de tavsiye ediyorum ben önce üye olmadan alışveriş yaptım ama şimdi üye oldum ve bundan sonra da ihtiyaçlarımı buradan almak istiyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum ve daha yeni ürünler yeni hizmetler dileğiyle

Suat Çitırkı
14 Ocak 2019