Nar Ekşisi Özü 340 gr

Fiyat : 15,00 TL(KDV Dahil)

Nar Ekşisi Özü 340 gr

Basınç altında buhar yöntemiyle (ateşte kaynatılmadan) narların suyu buharlaştırılarak elde edilen katkısız, lezzetli ve sağlıklı nar ekşisi özü. Ateşte en az 4 saat kaynatılan ve dolayısıyla belli bir seviyeden fazlası kanserojen olan HMF değeri çok yüksek olan klasik nar ekşilerinin aksine bu ürünün HMF değeri düşüktür. Ürünü ışıktan korumak için renkli camdan yapılan estetik şişesini ürünü tükettikten sonra zeytinyağı vb. koymak için kullanabilirsiniz.

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Sadece nardan yapılır

* Glikoz şurubu, renklendirici, yoğunlaştırıcı vb. katkı maddeleri içermez

* Buhar yöntemi kullanılarak üretilmiştir

* Basınç altında üretildiğinden fazla miktarı kanserojen ve tahriş edici olan HMF (Hidroksimetil Furfural) değeri düşüktür

* Ürünü ışıktan korumak için renkli cam şişe kullanılmıştır

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Nar ve Nar Ekşisi 

Nar ve nar ekşisi hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Nar ve Nar Ekşisi maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.