Organicadent Çocuk Diş Macunu

Fiyat : 19,00 TL(KDV Dahil)

  

Organicadent Çosuk Diş Macunu 

ORGANICADENT Diş Macunu tamamen doğal ve organik ürünlerden oluşmuştur. HELAL sertifika ve Organik Ürün sertifikasına sahip bir diş macunudur. Bu özelliklerinin yanı sıra 4 Bakım koruma özelliği sayesinde dişlerinize muazzam bir bakım yapmaktadır.

Helal Sertifikası

Organicadent Diş Macunu; Ülkemizin lider Helal Sertifikalandırma Kuruluşu olan GİMDES tarafından sertifikalandırılmıştır. Organicadent diş macunumuz diş bakımınızın eksiksizce yapılmasına yardımcı olur.

Organic Ürün Sertifikası

İtalya’nın ve Dünyanın önemli Sertifikasyon Kurumu olan CCPB tarafından organik ürün ve malzemelerden yapıldığı tescillenerek sertifikalandırılmıştır.

 

 

ORGANICADENT Diş Macunu KİMYASAL katkı maddeleri içermez tamamen doğal ve organik ürünlerden oluşmuştur.

 

 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.