Organik Bebek Makarnası 250 Gr
Organik Bebek Makarnası 250 Gr

Organik Bebek Makarnası 250 Gr

Organik Bebek Makarnası 250 Gr

Organik taze sebze püreleri, organik semolina, organik ruşeym, organik yumurta ile üretilmiş ve Ar-Ge kurutma sistemi ile kurutularak paketlenmiş Organik Bebek Makarnası.  

İçindekiler: 

Organik semolina, yumurta, az miktarda kaya tuzu, mor havuç, kırmızı pancar (mor renkli), ıspanak, ısırgan otu, siyah kabak (yeşil renkli), domates, havuç, balkabağı(kavun içi renkli) ruşeym, bitkisel prebiyotik (karahindiba ekstresi).

Alerjen Uyarısı:  

Gluten, kereviz ve yumurta içerir.

Organik Bebek Makarnası Pişirme Önerisi: 

Taze sebzeli olması nedeniyle yumuşak makarnalardandır.  Bu nedenle tam kaynamış 1,5 suya bir tatlı kaşığı tuz makarnaları döküyoruz.   3 dakika haşlanmış olan makarnanızı bir kaç saniye soğuk su ile soğutunuz.  İsteğinize göre servis ediniz.  Afiyet olsun. 

Muhafazası:

Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.