Organik Glutensiz Ekmeklik Un Karışımı 1000 Gr

Fiyat : 26,50 TL(KDV Dahil)

Glutensiz Ekmeklik Un Karışımı 1000 Gr

Türkiye'nin lif oranı yüksek ve prebiyotik eklenmiş organik glutensiz ekmeklik un karışımı.

Mısır unu, karabuğday unu, nohut unu, mercimek unu, bezelye unu, pirinç unu, amarant unu, mısır nişastası, siyah üzüm çekirdeği unu, nar çekirdeği unu, ısırgan tohumu unu, keten tohumu unu, bitkisel prebiyotikler, kabartıcılar (kalsiyum karbonat,sodyum pirofosfat), deniz tuzu, doğal bitki sakızları (guar-santan).

Organik Glutensiz Ekmeklik Un Karışımı Pişirme Önerisi: 

Hamurunuzu hazırlarken; su yerine ılık maden suyu ve süt lullanabilir, bir çay bardağı yoğurt ve bir yemek kaşığı zeytinyağı ekleyebilirsiniz.  Ayrıca kabartma tozu ve yaş maya da eklemelisiniz.  Ekek hamurunuzu, yağlanmış derin bir kaba koyarak üzerine bir yumurta sarısı ile bir yemek kaşığı zeytin yağı karışımı sürüp, sıcaklığı 50 dereceye ayarlanmış fırında iyice kabarana kadar bekledikten sonra, fırın sıcaklığını 160 dereceye getirerek ekmeğinizi pişiriniz.  Afiyet olsun.

Alerjen Uyarısı:  

Gluten ürün tebliğine uygundur.  Gluten miktarı 20<mg/kg.

Muhafazası:

Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.