Organik Tam Çavdar Ekmeği 600 gr

Organik Tam Çavdar Ekmeği 600 gr

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 15,00 TL(KDV Dahil)

SİPARİŞ ÜZERİNE TAZE ÜRETİLİR

Organik Tam Çavdar Ekmeği 600 gr

%100 organik tam çavdar unu ve ekşi mayadan üretilen ve Çankırı kaya tuzu ile arıtılmış su dışında kabartıcı, koruyucu, kıvam artırıcı ve renklendirici gibi hiçbir katkı maddesi ve buğday unu içermeyen dilimlenmiş organik tam çavdar ekmeği.

NOT: Katkısız ekmeklerimiz sipariş üzerine üretilmektedir. Pişirilmeden önce hamur belli bir süre dinlendirildiğinden kargoya verilmesi 2 günü bulabilmektedir.

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Ekşi mayalı

* Hiçbir katkı maddesi, beyazlatıcı, koruyucu vb. katılmıyor (bu yüzden özellikle yaz aylarında buzdolabında saklamanız önerilir)

* %100 organik çavdar unundan

* Hammadde analizleri düzenli olarak yapılmaktadır

* Buğday unu içermez

Saklama önerileri:

* Katkı maddesi içermediğinden özellikleri yazları buzdolabında saklamanızı öneririz.

* Besin değerlerini ve özelliklerini kaybetmeden buzlukta 3 ay saklanabilir.

* Buzluktan çıkarılan ekmekler çözdürülürken ya direk ısıtılmalı/tost makinasına koyulmalı ya da nemini alması için pamuklu havluya sarılıp çözünmesi bekletilmelidir.

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Çavdar ve Un 

Çavdar ve un hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Çavdar ve Un maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.