Perga - Ginseng 4*4 KUVVET Macunu 200 Gr(Ham Bal+Pegra+Arı SütüKırmızı Ginseng + Epimedium. Tribulus T)

Marka : BEEFORCE
Fiyat : 50,00 TL(KDV Dahil)

Perga Ginseng 4*4 Kuvvet Macunu 200 Gr

(Ham bal + Perga + Arı sütü + Kırmızı Ginseng + Tribulus T. + Epimedium vd. bitkisel ext.)

Perga ginseng; ham bal, perga, taze arı sütü, kırmızı ginseng ve diğer bitkisel karışımlardan oluşmaktadır. Ankara Üniversitesi Teknokent Bölgesi’nde uzman eliyle dünyaca kabul görmüş bilimsel normlara göre geliştirilen üstün enerji ve performans kaynağı olan bu ürün, tamamen doğaldır.  Bileşiminde kraliçe arının özel besini olan perga ile birlikte, uzak doğuda yüzyıllardır şifa amacıyla kullanılan ve önemli bitkisel takviye kaynağı olan kırmızı ginseng yer almaktadır.

Kullanımı:

Yetişkinlerde günlük 1-2 çay kaşığı kadar tahta, porselen yada pls kaşıkla alınması önerilir.

Muhafazası:

Serin ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı halde muhafaza edilmeli, metal kaşık kullanılmamalı, doğrudan güneş ışığı almamalıdır.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.