Perga Vital 200 Gr (Ham Bal + Perga + Polen + Keçiboynuzu Tozu + Siyah Üzüm Çekirdeği Ekstresi)

Marka : BEEFORCE
Fiyat : 90,00 TL(KDV Dahil)

Perga Vital 200 Gr

(Ham Bal + Perga + Polen + Keçiboynuzu Tozu + Siyah Üzüm Çekirdeği Ekstresi)

Perga Vital; arının üstün besin maddesi olan perga (bee bread) ile ham bal, polen ve herbal (keçiboynuzu tozu ve siyah üzüm çekirdeği tozu) karışımından oluşan bir gıdadır. Bileşiminde yüksek yaylaların eşsiz poliflora ortamından elde edilen yerli arı ürünleri kullanılmıştır. 
Ankara Üniversitesi Teknokent Bölgesi’nde uzman eliyle bilimsel Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen bir üründür.

Arı ürünleri ve herbal (bitkisel) karışımdan oluşan bu ürün, tam bir vitamin ve besin deposudur. Bileşiminde enzimler, doğal fitohormonlar, çok miktarda ve türde vitaminler (özellikle A, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12, C, D, E ve H, biyotin, folik asit) ve zengin mineraller içerir.


Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.