Probiyotik Ayran (3 Adet)

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 27,00 TL(KDV Dahil)

SİPARİŞ ÜZERİNE TAZE ÜRETİLİR

Probiyotik Ayran (3 Adet)

Gerçek probiyotik yoğurttan yapılan gerçek probiyotik ayrandır.  Organik Çiğ Damlası Yoğurt Mayası ile mayalanan yoğurtlardan yapılmıştır. Çiğ Damlası Yoğurt Mayası Hıdrellez zamanında Yörükler gibi çiğ damlaları toplanarak bakir bir alanda yapılmıştır. Bir süt ürünün yoğurt olması için gerekli iki temel probiyotik bakteri Lactabasilus Bulgaricus ve Streptococcus Thermophilus in Çiğ Damlası Yoğurt Mayamızdaki varlığı yapılan analizlerle ispatlanmıştır. 

Ayranın yapıldığı yoğurtlar pastörize sütten mayalanmış olmasına rağmen şişelenen ayranlar pastörize edilmez. Bu sebeple yoğurttan gelen probiyotik bakteriler canlılığını korur. 1 kutuda 250 cc.lik 3 şişe ayran mevcuttur.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.