Propolis Pastili 15 Adet ( Saf Propolis+Ham Bal+Polen)

Marka : BEEFORCE
Fiyat : 30,00 TL(KDV Dahil)

Propolis Pastili (15 Adet)

Propolis pastil; saf propolis ile birlikte ham bal, polen, liyofilize arı sütü ve sakkaroz (doğal şeker) kullanılarak hazırlanan ve emilerek tüketilebilen bir üründür. Bileşiminde, her türlü kalıntıdan uzak yüksek yaylaların eşsiz poliflora ortamından elde edilen yerli arı ürünleri kullanılmıştır. 

Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü tarafından kalitesi güvence altındadır. Bilimsel uzman ekip gözetiminde hijyenik koşullarda tüketime hazırlanmaktadır. 

Katı formdaki saf propolisin yararlılığı, ekstrakte edilmiş formuna göre çok daha düşüktür. Ancak günlük belli bir miktarda ağıza alınarak çiğnenmesi ve yutulmasının da besleyici özelliği rapor edilmiştir.

Propolis; arılar tarafından kovan içi temizliğinde, yalıtımında ve hastalıklardan muhafazasında kullanılmak üzere bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladıkları önemli bir koruyucu maddedir. Arılar propolisi kovanda antibakteriyal, antifungal ve antiviral bir ajan olarak, steril ortamı sağlamak ve arı kolonisinin sağlığını korumak amacıyla kullanırlar. Son yıllarda binlerce üniversite araştırmasına konu olan bu değerli arı ürünü, hem arılar ve hem de insanlar için büyük önem taşımaktadır. 

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Propolis, arıların kovanın korunması ve temizliği için ağaçların tomurcuk ve kabuklarından topladığı çok önemli bir maddedir.
* İlaç değildir.
* Arı ürünlerine alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.