Menu
Sepetiniz

200 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Rasayana Organik Toz Kimyon 100 Gr

Doğal Ürün
%100 Yöresel, Doğal, Taze ve Lezzetli Ürünler
Kolay İade & Değişim
Sipariş Sonrası Kolay Değişim ve İade Garantisi
Ücretsiz Kargo
200 TL üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Gönderim
Aynı Gün Kargoda
Verdiğiniz Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilir

RASAYANA ORGANİK TOZ KİMYON 100 GR

Organik Toz Kimyon

Halisinden.com sizin için araştırdı:  

1986 yılında RASAYANA küçük bir bahçe ile başlayan şifalı bitkiler yetiştirilip,  sağlık merkezimizde uygulanan tedavi ve terapilerde bitkiler kullanılıyordu. Tibbi ve Aromatik bitkilerin etken madde ve kalitesini artırmak için Antalya Geyikbayırı kurutma tesisimizi 1999 yılında kurulmuştur. 1999 yılında RASAYANA Tescilli markası ile Tarım bakanlığı üretim izni ve EKOLOJİK(ORGANİK) Üretim sertifikası ile EKOLOJİK(ORGANİK) şifalı bitkiler, çaylar ve kişisel bakım ürünleri üretilmeye başlanmıştır. Organik şifalı bitki üreticisi olarak, kalitesi ile ülkemizde tıbbi ve aromatik bitkilerin olması gerektiği gibi üreten tek firma olarak tanınmıştır.        

İnsanların artık sağlığına gerçekten zarar veren ve kötü beslenmelerine yol açan ürünler tüketmek istememesi ve doğal olarak sağlıklı besinlere yani organik (Sertifikalandırılmış tam doğal besinler) gıdalara yönelmeleri, Sentetik ilaç, gübre ve hormon kullanılarak üretilmiş besinleri tercih etmemeleri şifalı bitkiler ve bakım ürünleri alanında da bu tarz üretim yapan tek firma olması Rasayana’nın ekolojik ürünler alanında önemli bir yere gelmesine neden olmuştur.

 

2008 yılında Geyikbayırı tesisinin yetersizliği ve organik tarım alanında arazi olarak yetersiz kaldığı anlaşılarak daha geniş arazi içeren KONYA-LİSTRA(HATUNSARAY) da  her türlü organik gıda üretiminide içeren daha geniş ve 60 Köyde üretilen ürünlerin değerlendirileceği Üretim tesisi temelleri atılmış ve 2009 yılında bu tesis faaliyete geçmiştir. Konya ve Antalya da 600 dekar organik işletme arazilerimizde üretimimize Tibbi, ve Aromatik bitki ekimi, baharat, narenciye,tahıl ve hububat ekimlerimiz de tamamen yerel tohumlar kullanılmaktadır.

2017 yılında da Rasayana, Selçuk Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, TÜBİTAK, Konya İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Kop idaresi, Konya Meram Ziraat odası, Konya Organik Tarım Derneği ortak çalışmalarıyla kırsal kalkınmaya ve organik Tarımın yaygınlaşarak büyümesine desteğini sürdürmektedir. 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Yorum Yap

Kötü İyi
Etiketler: rasayana , organik , toz , kimyon , 100 , baharatlar
whatsapp