Saf Arı Sütü 15 Gr (Soğuk Zincir)

Marka : BEEFORCE
Fiyat : 50,00 TL(KDV Dahil)

Saf Arı Sütü 15 Gr ( Soğuk Zincir)

Arı sütü, bir haftalık genç arıların yutak altı bezlerinden salgıladıkları bir enzimdir. Arılar arı sütünü sadece kraliçe arı ve yavru arıların beslenmesi için üretirler. Diğer arılar 6 hafta yaşarken sadece arı sütü ile beslenen kraliçe arılar 6-7 yıl arası yaşar. Arı sütü içeriğinde A, C, D, E vitamini, B vitamin kompleksi, pek çok amino asidi, fosfor, selenyum, çinko, gibi birçok önemli minerali, çeşitli hormon ve enzimleri bulundurmaktadır. 

Kullanım Önerisi:

Çocuklar için başlangıç oranı 50-100 mg, nihai kullanım ise 500 mg'ı geçmemelidir. Genel tüketim amacıyla yetişkinlerde günlük 2 gr’a, çocuklarda ise 1 gr’a kadar çıkartılabilir. Yaş aralığı 2-6 olan çocuklar için nihai kullanım günlük 100 mg olabilir. İdeal bir kür en az 20 gün devam etmeli, tercihen yılda en az 2-3 kür uygulanmalıdır. Buzdolabında en soğuk ortamda ağzı kapalı muhafaza edilmeli, güneş ışığından uzak tutulmalı ve metal kaşık kullanılmamalıdır.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.