Şampuan 400 ml

Fiyat : 49,00 TL(KDV Dahil)

İva Natura Organik Sertifikalı Şampuan (At Kuyruğu Özlü Besleyici, Bakım Şampuanı) 400 Ml

Adıyaman'ın Nemrut Dağı eteklerinden toplanan atkuyruğu bitkisinin özleri ile formüle edilmiştir. Saç ve saç derisinde biriken kiri veya yağı derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Saçlarda oluşan kuruluğu ve kırılganlığı azaltmayı hedefler. Saçları besler, güçlendirir ve saçların nem oranını dengeler. Saçlara pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazandırmaya destek olur. Tüm içeriğin %20'1'i organik tarım ile elde edilmiştir. GMO, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, paraben, silikon ve üre içermemektedir. Organik ve Helal sertifikalarına sahiptir. Vegandır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kullanımı:

Banyo veya duş sırasında, su ile nemlendirilmiş saçlara yeterli miktarda şampuan nazikçe masaj yapılarak uygulanır. 2-3 dakika bekletildikten sonra bol ve ılık su ile durulanır. Tercihe göre aynı işlem tekrarlanabilir. Sık kullanıma uygundur.

 

 

  • Organik sertifikalı Siyah şampuan saçların beyazlamasını önlemeye yardımcı olur.
  • Kırılmaları ve saç uçlarında çatallanmayı önlemeye yardımcı olur.
  • Kuru, yıpranmış, bakımsız kalmış saçlara ihtiyacı olan nemi verir.
  • Saçları yumuşak, dolaşmamış ve kolay şekil alır halde tutar.
  • Daha uzun, daha güçlü, daha dolgun, daha sağlıklı görünen saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.
  • Boyalı saçların kullanımına uygundur.

 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.