Sık Sorulan Sorular

İnternetten güvenle gıda alınır mı?
Elbette alınır! Halisinden.com sizin için en güvenli, sağlıklı, katkısız, halis ve lezzetli ürünleri araştırıyor, temin ediyor, güzelce paketliyor ve bu birinci sınıf ürünleri kapınıza kadar getiriyor. Üstelik bu birinci sınıf hizmet için aklınızda canlanan derecede fahiş bir fiyat ödemiyorsunuz. Hedefimiz ileride her türlü gıda ihtiyacınızı halisinden.com kalitesinde kapınıza kadar güvenle ulaştırmak.

Neden aradığım her ürünü bulamıyorum?
Halisinden.com olarak ciddi bir araştırma yürütüyor, ürün içeriğini inceliyor, danışmanlarımıza danışıyor, gerekirse üreticileri yerinde ziyaret ediyor ve hatta numune alıp deniyoruz. Takdir edersiniz ki bu uzun bir süreç. 20 ürünle başladığımız yolculuğumuz 1 Haziran 2019 itibariyle 300 ürüne ulaştı ve artmaya devam ediyor. Emin olamadığımız hiçbir ürünü size sunmuyoruz ve eğer bir ürünün uygunluğuna dair şüpheler belirirse ilgili ürünü satıştan kaldırıyoruz.

Neden üye olayım?
Hem sizden istenen adres vb. bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmaz, hem siparişinizi kontrol edebilir hem de üyelerimize özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Hangi şehirlere ürün teslimatınız var?
Türkiye'nin tüm illlerinde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Teslimatı Ankara'da kendi araç filomuz ve çalışanlarımızla, diğer illlerde ile anlaşmalı kargo şirketi (Aras) aracılığıyla yapıyoruz.

Sipariş seçenekleri nelerdir?
Sitemizden ya da Halisinden mobil uygulamamızdan (şimdilik sadece Android telefonlarda), (312) 911 30 31 numaralı telefonumuzu arayarak ya da (538) 857 50 31 numaralı Whatsapp hattımız aracılığıyla sipariş verebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?
Sitemizde kredi kartıyla, hesabımıza havale yaparak (%2 indirimlidir) veya kapıda ürünü teslim alırken nakit ya da kredi/banka kartıyla ödemenizi yapabilirsiniz.

Ürünleri nereden temin ediyorsunuz?
Türkiye'nin dört bir tarafındaki kaliteli tedarikçilerden doğrudan temin ediyoruz.

Kredi kartımla ödeme yapmak güvenli mi?
Evet. Verileriniz 128 BIT güvenlik sertifikasıyla korunur, 3. şahıslarla paylaşılmaz, sitemizde ya da sitemize bağlı hiçbir veritabanında tutulmaz ve sizin dışınızda herhangi bir kişi bu bilgilere ulaşamaz.

Havaleyi nasıl yapabilirim?
Hesap bilgilerimiz: Kuveyttürk Pursaklar/Ankara Şubesi- Şube Kodu: 113
Hesap no: 94662979-2
IBAN: TR560020500009466297900002
Hesap Sahibi: Halis Muhlis Gıda A.Ş.
Açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayın!

Kapıda nakit ya da kartla ödeyebilir miyim?
Evet.

Kargo ücreti uyguluyor musunuz?
120 TL'den fazla siparişler için kargo ücreti alınmaz. Daha düşük tutarlı siparişleriniz için 5,5 TL tahsil edilir. Bunun sebebi gıda ürünlerinin diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlı olması ama çok yer kaplamasıdır.

Minimum sipariş tutarı nedir?
50 TL.

Gelen ürünler ya da dağıtım elemanınız hakkındaki şikayetlerimi nereye bildirebilirim?
Hiç tereddüt etmeden (312) 911 30 31 veya (538) 857 50 31 numaralı telefonu 9:00-17:30 saatleri arasında arayabilir, (538) 857 50 31 numaralı Whatsapp hattımıza mesaj gönderebilir, ana sayfamızda sol alttaki mesajlaşma kutusuna yazabilir veya bilgi@halisinden.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Gelen ürünleri beğenmedim. İade edebilir miyim?
Herhangi bir sebeple beğenmediğiniz mamüllerimiz için iade süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür. Cayma hakkının kullanılabilmesi için telefon veya e-posta ile bildirim yapılmalıdır. Ürün faturasının aslı da ürün ile beraber gönderilmelidir. Kargo ücreti firmamıza aittir. İsterseniz personelimizin bir sonraki teslimatında da iade edebilirsiniz.

Siparişi verip ödeme yaptım, ama iptal etmek istiyorum. Mümkün mü?
Ürününüz kargoya verilene kadar iptal edebilirsiniz.

Evde her saat yokum. Teslimat nasıl yapılacak?
Ankara'daysanız sipariş verirken açıklama kısmına evde olduğunuz vakti belirtebilirsiniz. Diğer illerde kargo şirketi aracılığıyla dağıtım yapıldığından maalesef bir saat veremiyoruz.

Ürünlerim bozulmadan bana nasıl ulaşacak?
Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır:
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.
Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Özel bir durumum oluştu. Teslimat adresini değiştirebilir miyim?
Lütfen (312) 911 30 31 numaralı telefonu 9:00-17:30 saatleri arasında arayın.

Sipariş verdim. Ürünüm ne zaman elime ulaşır?
Ürünleriniz Ankara'da en geç 2 gün içerisinde teslim edilecektir. Diğer iller için hafta içi 16'ya, Cumartesi günü 12'ye kadar verdiğiniz siparişler o gün kargoya verilir. Kargonuzda kısa zamanda bozulacak ürünler varsa (peynir, tavuk gibi) Perşembe 15:00'ten sonra ve Cuma günü verilen siparişler Pazartesi kargoya verilir. Bunun sebebi, kargo şirketlerinin Cumartesi dağıtımı tamamlayamamaları durumunda dağıtımın Pazartesiye kalması (Pazar günü çalışmadıklarından) ve gıda ürünlerinin zarar görme ihtimalidir.