Şirden Peynir Mayası 100 ml

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 45,00 TL(KDV Dahil)

Şirden Peynir Mayası 100 ml

Helal sertifikalı doğal sıvı şirden mayamız 100 ml'lik şişelerde kullanıma hazırdır. Uzun süre buzdolabında muhafaza edilerek defalarca kullanılabilir.

Şirden peynir mayamız konsantre haldedir, 10 kg sütü mayalamak için 1 kapak (5 ml) maya yeterlidir. Bir şişe maya ile yaklaşık 200 kg sütten  peynir yapılabilir.

Şirden mayamız çift tırnaklı hayvanların midesinden elde edilmiş tamamen doğal bir enzimdir ve helal sertifikası mevcuttur.


Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Peynir

Peynir hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Peynir maddesinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.