Siyez Unlu Tereyağlı Simit 120 Gr

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 5,50 TL(KDV Dahil)

Antik Siyez Unlu Tereyağlı Simit 120 Gr

Mayaköy Antik Siyez Unlu Simit; yıllanmış gerçek ekşi hamur mayası kullanılarak üretilir. İçinde, organik buğday unu, organik susam, organik üzüm pekmezi, organik zeytinyağı ve tereyağı ve Çankırı kaya tuzu bulunur. Simitlerimiz tamamen geleneksel yollarla pişirilir.  
Özel vakumlu ambalaj içerisinde gönderilen ürünlerimizi ön ısıtılmış 220 derecelik  fırınınızda 3 veya tost makinesinde 3-5 dakika ısıtılarak taptaze tüketebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde oturuyor olursanız olun Mayaköy evinize gerçek simit lezzetini yollamaktadır. Kahvaltıda, çay servislerinizde, çocuklarınızın beslenme çantalarında, güvenle kullanabileceğiniz simitlerimiz bir yiyecekte olması gereken lezzet kalite ve görselliğin tümünü bir arada sunmaktadır. 
Tüm Mayaköy unlu mamüllerinde sadece geleneksel, yıllanmış, gerçek ekşi hamur mayası kullanılır.
Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Etiketler
siyez unlu poğaça,