Su Kefiri Probiyotik İçecek 3 Adet

Marka : MAYAKÖY

 Su Kefiri Probiyotik İçecek (3 Adet*250cc)

 Su Kefiri, doğal olarak gazlıdır ilave gaz eklemesi mevcut değildir. Pastörize edilmemiştir. 1 Kutuda 3 adet 250 cc.lik şişe mevcuttur.

İçeriğinde su kefiri, mevsimine göre organik limon ve zencefil mevcuttur. Su kefirinden gelen probiyotik bakteri ve mantarlar canlıdır. Her hangi bir pastörizasyon mevcut değildir. Bu nedenle zaman içinde tıpkı gerçek yoğurtlarda olduğu gibi tadı değişime uğrar. Gaz çıkışı artar, baloncuklanır köpürür. Doğal ve sağlıklı olmasının yanı sıra içimi çok hoştur. Limonata ve zencefilli gazoz sevenler bayılacaktır.

Su Kefiri probiyotiktir.  B vitaminleri ve follik asit yönünden zengindir.  Kafeinsiz. Uyarıcı etkisi yoktur. Çocuklarda pek çok gazlı içeceğin yaratacağı uyarıcı etkisine sahip değildir. Süt kefirinde sütten belli bir miktarda yağ alırken su kefiri yağsızdır.

Su Kefiri DÜŞÜK GLİSEMİK İNDEKSE sahiptir. İçindeki bakteri ve mayalar şekerle beslenir. Bu yüzden tatlı bir içecek olmasına karşın fermente şeker kana hızla karışmaz. Açlık hissini tetiklemek şöyle dursun tokluk hissi verir.

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Kefir

Kefir hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Kefir maddesinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.