Tam Siyez Unlu Organik Grissini 175 gr (Sade)
Tam Siyez Unlu Organik Grissini 175 gr (Sade)
Tam Siyez Unlu Organik Grissini 175 gr (Sade)
Tam Siyez Unlu Organik Grissini 175 gr (Sade)

Tam Siyez Unlu Organik Grissini 175 gr (Sade)

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 13,00 TL(KDV Dahil)

 Tam Siyez Unlu Organik Grissini 175 gr(Sade)

Organik Grissini %70 organik tam Siyez unu %30 organik genel amaçlı buğday unu , gerçek ekşi hamur mayası, organik sızma zeytinyağı, organik üzüm pekmezi, kaya tuzu ve arıtılmış su kullanılarak üretilmiştir.

Uzun süre tok kalmanızı sağlayan bir atıştırmalıktır. Düşük glisemik indekse sahiptir. Diyetlerde rahatlıkla kullanılabilir. Çocuklar ve gençler tarafından da beğeni ile tercih edilmektedir.

Mayaköy ürünlerinin tamamında hiçbir şekilde koruyucu, kabartıcı, kıvam artırıcı veya renklendirici KULLANILMAZ. Ürünlerimizde sadece geleneksel, gerçek ekşi hamur mayası kullanılır. EKŞİ HAMUR MAYAMIZ, ilk günden itibaren kuvvetli ve sağlıklı olabilmesi için organik un ve kaynak suyu ile özenle beslenmektedir. Mayamız her türlü kirleticiden uzak hijyenik bir ortamda yaşatılıp, korunmaktadır.

49362558-125.05 2646 7093 numaralı ve aynı tarih ve 49362558-125.05 2646 7094 numaralı  TÜBİTAK MAM analiz sonuçlarına göre SİYEZ UNLARIMIZDA VE EKMEKLERİMİZDE CaMV35S ve NOS dizilimleri tespit edilememiştir. Bu dizilimler GDO'lu ürünlerde mevcut olan DNA dizilimleridir. Bu rapor sonuçlarına göre ürünlerimizde GENETİK MODİFİYE ÜRÜNLERDE bulunan genlere RASTLANMAMIŞTIR.

 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler