Tavuk Baget kg

Fiyat : 33,70 TL(KDV Dahil)

Tavuk Baget kg

Sadece bitkisel yemle beslenen, elektroşok uygulanmadan tek tek elle İslami usullere uygun kesilen, soğuk su püskürtülerek kuru yolum yapılan, helal sertifikalı, lezzetli ve sağlıklı tavuklardan üretilen baget. Maddi-manevi sağlığına dikkat edenler için.

Halisinden.com sizin için araştırdı:

ISO9001, ISO22000 ve Helal sertifikalı

* 80.000 m2'lik entegre tesiste hijyenik üretim

* Üretim tesisinde dezenfeksiyon, çapraz bulaşmadan korunma, aydınlatma, personel hijyeni ve havalandırmaya dikkat edilmektedir

* Ürün stoklarımıza kadar soğuk zincir ile girmekte ve siz değerli müşterilerimize köpük ve buz aküleri ile aynı titizlikle ulaştırılmaktadır.


Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.