Züber Bademli Protein Barı 35 Gr

Marka : ZÜBER
Fiyat : 5,75 TL(KDV Dahil)

Züber Bademli Protein Barı 35 Gr

İçeriği Yaşasın Hayat Beslenme Enstitüsü ve Osman Müftüoğlunun katkıları ile hazırlanan züber ürünleri glutensizdir,  laktoz içermez, glisemik indeksi düşüktür,  tam tahıllarla tokluk hissi oluşturur, doğal lif bakımından zengindir,  yüksek prebiyotik içerir.  İçinde şeker yerine doğal meyveler yağ yerine kuruyemiş kullanılmıştır.  Üç katlı paketleme teknolojisi ile hiç bir koruyucu veya katkı maddesi olmadan tazeliğini 12 ay boyunca korur.

İçindekiler: 

Bademin nefis aroması. %100 kakao. Saf yumurta beyazından gelen protein.Hurmanın doğal lezzeti.  Züber Protein Bar sadece spor sırasında değil, günün her anında yanında.

Besin Değerleri: 

1 porsiyon (35 g) ürünün günlük karşılama miktarı
Enerji118 kcal Şeker10,8 g Toplam Yağ2,1 g Doymuş Yağ0,7 g Tuz0,04 g Protein10,0 g Lif3,7 g
%6 %12 %3 %3 %1 %20 %15
Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.
Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yeniler
iyle değiştirilir.