Züber Kidz Çilekli & Kakaolu Meyve Tatlısı 30 Gr

Marka : ZÜBER
Fiyat : 4,75 TL(KDV Dahil)

Züber Kidz Çilekli  & Kakaolu Meyve Tatlısı 30 Gr

İçeriği Yaşasın Hayat Beslenme Enstitüsü ve Osman Müftüoğlunun katkıları ile hazırlanan züber ürünleri glutensizdir,  laktoz içermez, glisemik indeksi düşüktür,  tam tahıllarla tokluk hissi oluşturur, doğal lif bakımından zengindir,  yüksek prebiyotik içerir.  İçinde şeker yerine doğal meyveler yağ yerine kuruyemiş kullanılmıştır.  Üç katlı paketleme teknolojisi ile hiç bir koruyucu veya katkı maddesi olmadan tazeliğini 12 ay boyunca korur.

İçindekiler: 

Hurma, çilek (%25), fındık, badem, hindiba kökü lifi, kakao kitlesi (%7) (kakao tozu, kakao yağı), çilek konsantresi.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.